Omron Industriele relais MK-I/-S Relay, plug-in, 11-pin, 3PDT, 10 A, mech indicator, test button - MKSN8446C
Artikelnummer: 25668686 | Fabrikantnummer: MKSN8446C | EAN: 4547648414302
Het productnummer van de fabrikant is MKSN8446C. Het EAN nummer is 4547648414302. Het interne artikelnummer is 25668686.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MK-I/-S
Toon alle producten in deze serie |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Type schakelcontact | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Breedte | 34.5 mm |
| Hoogte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Diepte | 52.5 mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Voet voor MK3P relais
Artikelnummer: 10531855
Fabrikantnummer: PF 2002H
Omron Aansluitvoeten PF Aansluiting, din-rail-/opbouwmontage, 11-polig, schroefaansluitingen (
Artikelnummer: 23427922
Fabrikantnummer: AA056187C
Artikelnummer: 25668686
Fabrikantnummer: MKSN8446C