Omron Industriele relais MY-GS Relay, plug-in, 14-pin, 4PDT, 6 A, mechanical & led indicators, 12 VDC - MY4 5721D
Artikelnummer: 26577145 | Fabrikantnummer: MY4 5721D | EAN: 4550431042392
Het productnummer van de fabrikant is MY4 5721D. Het EAN nummer is 4550431042392. Het interne artikelnummer is 26577145.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MY-GS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Diepte | 36 mm |
| Nom. stroom | 6 A |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 9.6 - 13.2 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Max. inschakelstroom | A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Aansluitvoeten type: PYF 14 pins schroefaansluiting 5 A 250V T.B
Artikelnummer: 11360779
Fabrikantnummer: PY 6026C
Omron INDUSTRIAL RELAYS MY-S Schakelrelais | MY4N112DCS
Artikelnummer: 21585146
Fabrikantnummer: MYS 4501D
Omron Aansluitvoet PYF 14 pins push-in plus 31MM incl.leve
Artikelnummer: 21772434
Fabrikantnummer: PY 8101E
Omron Aansluitvoeten PYF Aansluiting, din-rail-/opbouwmontage, 14-polig, schroefaansluitingen (
Artikelnummer: 23305751
Fabrikantnummer: PYFZ0002F
Artikelnummer: 26577145
Fabrikantnummer: MY4 5721D