Omron Industriele relais MY-S Schakelrelais MY, 4 wisselcontacten, 110 VDC/5 A, 4-polig, inste - MYS 4310M
Artikelnummer: 25668706 | Fabrikantnummer: MYS 4310M | EAN: 4536854363849
Het productnummer van de fabrikant is MYS 4310M. Het EAN nummer is 4536854363849. Het interne artikelnummer is 25668706.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele relais MY-S
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als wisselcontact | 4 |
| Diepte | 36 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 3 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 88 - 132 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Aansluitvoeten type: PYF 14 pins steekaansluiting 10 A 250V T.B.
Artikelnummer: 11012899
Fabrikantnummer: PY 6001H
Omron Aansluitvoet PYF 14 pins push-in plus 31MM incl.leve
Artikelnummer: 21772434
Fabrikantnummer: PY 8101E
Omron Aansluitvoet PYF 14 pins push-in plus 31 MM
Artikelnummer: 21772436
Fabrikantnummer: PY 8103A
Omron Aansluitvoeten PYF Aansluiting, din-rail-/opbouwmontage, 14-polig, schroefaansluitingen (
Artikelnummer: 23305751
Fabrikantnummer: PYFZ0002F
Omron Aansluitvoeten PYF Aansluiting, met gemeenschappelijke NC- en no-klemmen aan de bovenkant
Artikelnummer: 23390747
Fabrikantnummer: AA056194F
Omron Aansluitvoeten PYF Aansluiting, met gemeenschappelijke en spoelklemmen aan de onderkant E
Artikelnummer: 23388668
Fabrikantnummer: AA056193H
Artikelnummer: 25668706
Fabrikantnummer: MYS 4310M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.