Omron G7 vermogensrelais Schakelrelais G7J, 3 maak en 1 verbreekcontact, 230 vac/25 A, in - G7J 1080F
Artikelnummer: 24788470 | Fabrikantnummer: G7J 1080F | EAN: 4536853476007
Omschrijving
Omron schakelrelais G7J, 3 maak en 1 verbreekcontact, 230 VAC/25 A, in
Het productnummer van de fabrikant is G7J 1080F. Het EAN nummer is 4536853476007. Het interne artikelnummer is 24788470.
Aanvullende informatie
Omron schakelrelais G7J, 3 maak en 1 verbreekcontact, 230 VAC/25 A, insteek, monostabiel, ongepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Diepte | 51.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Nom. stroom | 25 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| Breedte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 200 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 200 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron G7 vermogensrelais Schakelrelais G7J, 3 maak en 1 verbreekcontact, 230 vac/25 A, in
Artikelnummer: 24788470
Fabrikantnummer: G7J 1080F