Omron Industriële relais Slimline Input relay (6MM width), SPDT, 50 ma, for replacement in G2RV - G2RV9020G
Artikelnummer: 25668451 | Fabrikantnummer: G2RV9020G | EAN: 4548583793743
Omschrijving
Slimline input relay (6mm width), SPDT, 50 mA, for replacement in G2RV
Het productnummer van de fabrikant is G2RV9020G. Het EAN nummer is 4548583793743. Het interne artikelnummer is 25668451.
Aanvullende informatie
Slimline input relay (6mm width), SPDT, 50 mA, for replacement in G2RV-SR***-AP 48VAC/DC, 100VAC, 110VAC, 200VAC, 230VAC.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriële relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Diepte | 33 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 30.5 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 0.05 A |
| Breedte | 5.2 mm |
| Nom. stuurspanning bij DC | 43.2 - 52.8 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriële relais Slimline Input relay (6MM width), SPDT, 50 ma, for replacement in G2RV
Artikelnummer: 25668451
Fabrikantnummer: G2RV9020G