Omron Industriële relais Vermogensrelais, compact, 200/240 vac, 1 X maak, 30 A, faston - G7L 5046E
Artikelnummer: 25668486 | Fabrikantnummer: G7L 5046E | EAN: 4536853480424
Omschrijving
Vermogensrelais, compact, 200/240 VAC, 1 x maak, 30 A, faston
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is G7L 5046E. Het EAN nummer is 4536853480424. Het interne artikelnummer is 25668486.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriële relais
Toon alle producten in deze serie |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Diepte | 34 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Breedte | 69 mm |
| Hoogte | 47 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 150 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 150 - 264 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriële relais Vermogensrelais, compact, 200/240 vac, 1 X maak, 30 A, faston
Artikelnummer: 25668486
Fabrikantnummer: G7L 5046E