Omron G7 vermogensrelais Vermogensrelais, DPST-no/DPST-NC, schroefaansluiting, 200/240 vac - G7J 1021M
Artikelnummer: 23667621 | Fabrikantnummer: G7J 1021M | EAN: 4536853475413
Het productnummer van de fabrikant is G7J 1021M. Het EAN nummer is 4536853475413. Het interne artikelnummer is 23667621.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
G7 vermogensrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Diepte | 51.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Nom. stroom | 25 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 64 mm |
| Breedte | 34.5 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 200 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 200 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Beugel voor montage G7J relais
Artikelnummer: 22401524
Fabrikantnummer: RELY2054D
Artikelnummer: 23667621
Fabrikantnummer: G7J 1021M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.