Omron Industriele schakelaars A22 Drukknop A22nn Ø22, compleet, ip66, plastic rand, vlak - laag, terugve - A2215048H
Artikelnummer: 25667661 | Fabrikantnummer: A2215048H | EAN: 4549734011648
Omschrijving
Drukknop A22NN Ø22, compleet, IP66, plastic rand, vlak - laag, terugve
Het productnummer van de fabrikant is A2215048H. Het EAN nummer is 4549734011648. Het interne artikelnummer is 25667661.
Aanvullende informatie
Drukknop A22NN Ø22, compleet, IP66, plastic rand, vlak - laag, terugverend, mat zwarte kap, 1NO1NC, niet-verlicht, Push-in plus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A22
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Terugverend | Ja |
| Kleur knop | Zwart |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Gatdiameter | 22 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Hoogte opening | 22.3 mm |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars A22 Drukknop A22nn Ø22, compleet, ip66, plastic rand, vlak - laag, terugve
Artikelnummer: 25667661
Fabrikantnummer: A2215048H