Omron Industriele schakelaars D4C Compacte Eindschakelaar, connectortype, 1 A 30 VDC, hendel met rol met - D4CC3024M
Artikelnummer: 23611555 | Fabrikantnummer: D4CC3024M | EAN: 4536853208448
Omschrijving
Compacte eindschakelaar, connectortype, 1 A 30 VDC, hendel met rol met
Het productnummer van de fabrikant is D4CC3024M. Het EAN nummer is 4536853208448. Het interne artikelnummer is 23611555.
Aanvullende informatie
Compacte eindschakelaar, connectortype, 1 A 30 VDC, hendel met rol met hoge gevoeligheid
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars D4C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 1 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 102.7 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars D4C Compacte Eindschakelaar, connectortype, 1 A 30 VDC, hendel met rol met
Artikelnummer: 23611555
Fabrikantnummer: D4CC3024M