Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar - D5B 8513E
Artikelnummer: 23611893 | Fabrikantnummer: D5B 8513E | EAN: 4536853227982
Omschrijving
Eindschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is D5B 8513E. Het EAN nummer is 4536853227982. Het interne artikelnummer is 23611893.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Veerstaaf |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Bouwvorm behuizing | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 0.03 A |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 92.8 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige industriele schakelaars Eindschakelaar
Artikelnummer: 23611893
Fabrikantnummer: D5B 8513E