Omron Industriele schakelaars WL Eindschakelaar, verstelbare hendel met rol: R25 tot 89 MM, voorschakel - WLN 0025B
Artikelnummer: 23613404 | Fabrikantnummer: WLN 0025B | EAN: 4548583477520
Omschrijving
Eindschakelaar, verstelbare hendel met rol: R25 tot 89 mm, voorschakel
Het productnummer van de fabrikant is WLN 0025B. Het EAN nummer is 4548583477520. Het interne artikelnummer is 23613404.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, verstelbare hendel met rol: R25 tot 89 mm, voorschakeling 15±5°, schakelweg 90°, DPDB, Pg13,5 met aardingsklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars WL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom verstelbaar |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.4 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Lengte sensor | 67 mm |
| Hoogte van de sensor | 94.1 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars WL Eindschakelaar, verstelbare hendel met rol: R25 tot 89 MM, voorschakel
Artikelnummer: 23613404
Fabrikantnummer: WLN 0025B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.