Omron Industriele schakelaars A16 Ip65-Behuizing voor drukknopeenheid, rechthoekig, kortstondig of indic - A16 1010M
Artikelnummer: 23667530 | Fabrikantnummer: A16 1010M | EAN: 4536853009816
Omschrijving
IP65-behuizing voor drukknopeenheid, rechthoekig, kortstondig of indic
Het productnummer van de fabrikant is A16 1010M. Het EAN nummer is 4536853009816. Het interne artikelnummer is 23667530.
Aanvullende informatie
IP65-behuizing voor drukknopeenheid, rechthoekig, kortstondig of indicator
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A16
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met opschrift | Nee |
| Gatdiameter | 16 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Bouwvorm lens | Rechthoekig |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Kleur knop | Overig |
| Hoogte opening | 16 mm |
| Breedte opening | 16 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
| Met bescherming | Nee |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars A16 Ip65-Behuizing voor drukknopeenheid, rechthoekig, kortstondig of indic
Artikelnummer: 23667530
Fabrikantnummer: A16 1010M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.