Omron Industriele schakelaars D4MC Metaal, korte hefboom met rol éénrichting, ip67, snap-action, 1 X wiss - D4MC3001E
Artikelnummer: 23611630 | Fabrikantnummer: D4MC3001E | EAN: 4536853225933
Omschrijving
Metaal, korte hefboom met rol éénrichting, IP67, snap-action, 1 x wiss
Het productnummer van de fabrikant is D4MC3001E. Het EAN nummer is 4536853225933. Het interne artikelnummer is 23611630.
Aanvullende informatie
Metaal, korte hefboom met rol éénrichting, IP67, snap-action, 1 x wissel, 10 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars D4MC
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 70 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Breedte sensor | 21.7 mm |
| Schakelfunctie | Overig |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 72 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | A |
| Diameter sensor | mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars D4MC Metaal, korte hefboom met rol éénrichting, ip67, snap-action, 1 X wiss
Artikelnummer: 23611630
Fabrikantnummer: D4MC3001E