Omron Industriele schakelaars SHL Subminiatuur Afgeschermde schakelaar, gesloten metalen behuizing, ip67 - SHLN3001R
Artikelnummer: 23613429 | Fabrikantnummer: SHLN3001R | EAN: 4536853781637
Omschrijving
Subminiatuur afgeschermde schakelaar, gesloten metalen behuizing, IP67
Het productnummer van de fabrikant is SHLN3001R. Het EAN nummer is 4536853781637. Het interne artikelnummer is 23613429.
Aanvullende informatie
Subminiatuur afgeschermde schakelaar, gesloten metalen behuizing, IP67, 10 A, standaard hefboom
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars SHL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitvoering van het bedieningselement | Overig |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 2 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 2 A |
| Lengte sensor | 17.5 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte sensor | 45.6 mm |
| Hoogte van de sensor | 54.4 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars SHL Subminiatuur Afgeschermde schakelaar, gesloten metalen behuizing, ip67
Artikelnummer: 23613429
Fabrikantnummer: SHLN3001R