Omron Industriele schakelaars Z15 Universele Basisschakelaar, korte scharnierhendel met rol, SPDT, 15 A, - Z15G1092A
Artikelnummer: 23613477 | Fabrikantnummer: Z15G1092A | EAN: 4536854263934
Omschrijving
Universele basisschakelaar, korte scharnierhendel met rol, SPDT, 15 A,
Het productnummer van de fabrikant is Z15G1092A. Het EAN nummer is 4536854263934. Het interne artikelnummer is 23613477.
Aanvullende informatie
Universele basisschakelaar, korte scharnierhendel met rol, SPDT, 15 A, dripproof, schroefaansluitingen met afdekking
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars Z15
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Lengte sensor | 17.45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -15 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Breedte sensor | 52.8 mm |
| Hoogte van de sensor | 52.1 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars Z15 Universele Basisschakelaar, korte scharnierhendel met rol, SPDT, 15 A,
Artikelnummer: 23613477
Fabrikantnummer: Z15G1092A