Omron Industriele schakelaars WL Eindschakelaar, flexibel staafje, voorschakeling 20±10 MM, DPDB, PG13, - WLN 9487G
Artikelnummer: 26556991 | Fabrikantnummer: WLN 9487G | EAN: 4550431151230
Omschrijving
Eindschakelaar, flexibel staafje, voorschakeling 20±10 mm, DPDB, PG13,
Het productnummer van de fabrikant is WLN 9487G. Het EAN nummer is 4550431151230. Het interne artikelnummer is 26556991.
Aanvullende informatie
Eindschakelaar, flexibel staafje, voorschakeling 20±10 mm, DPDB, PG13,5 met aardingsklem
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars WL
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 2 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Lengte sensor | 42 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Veerstaaf |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.4 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 203.7 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars WL Eindschakelaar, flexibel staafje, voorschakeling 20±10 MM, DPDB, PG13,
Artikelnummer: 26556991
Fabrikantnummer: WLN 9487G