Omron EINDSCHK ZCW155 - ZC557101D
Artikelnummer: 21586114 | Fabrikantnummer: ZC557101D | EAN: 4536854253249
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL ZC eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is ZC557101D. Het EAN nummer is 4536854253249. Het interne artikelnummer is 21586114.
Aanvullende informatie
Ingesloten basisschakelaar, scharnierhendel, SPDT, 15 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars ZC
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Breedte sensor | 70 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Zwenkhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Lengte sensor | 21.7 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.05 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.03 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 50.5 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product