Omron Ip40 case for pushbutton unit round latching - A16 1005D
Artikelnummer: 20811793 | Fabrikantnummer: A16 1005D | EAN: 4536853009762
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL A16 drukknop frontelement
Het productnummer van de fabrikant is A16 1005D. Het EAN nummer is 4536853009762. Het interne artikelnummer is 20811793.
Aanvullende informatie
Switches Industrial
IP40-behuizing voor drukknopeenheid, rond, vergrendeling
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
IP40-behuizing voor drukknopeenheid, rond, vergrendeling
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A16
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Terugverend | Ja |
| Type knop | Hoog |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Met opschrift | Nee |
| Gatdiameter | 16 mm |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Kleur knop | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Hoogte opening | 16 mm |
| Breedte opening | 16 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
| Met bescherming | Nee |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Ip40 case for pushbutton unit round latching
Artikelnummer: 20811793
Fabrikantnummer: A16 1005D