Omron SIGNDRKNP VR IP40 VK K/I - A16 1002M
Artikelnummer: 20811778 | Fabrikantnummer: A16 1002M | EAN: 4536853009731
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL A16 drukknop frontelement
Het productnummer van de fabrikant is A16 1002M. Het EAN nummer is 4536853009731. Het interne artikelnummer is 20811778.
Aanvullende informatie
IP40-behuizing voor drukknopeenheid, vierkant, kortstondig of indicator
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Drukknop frontelement
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars A16
Toon alle producten in deze serie |
| Bouwvorm lens | Vierkant |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Schakelfunctie vergrendelend | Ja |
| Terugverend | Nee |
| Met opschrift | Nee |
| Gatdiameter | 16 mm |
| Aantal commandoposities | 2 |
| Kleur knop | Overig |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP40 |
| Hoogte opening | 16 mm |
| Breedte opening | 16 mm |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | Overig |
| Met bescherming | Nee |
| Type knop | Vlak/plat |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product