Omron Kleine behuizing voedingseenheid met relaisuitgang 24 vac 0-4 ko 8 - 61FP6006H
Artikelnummer: 20811761 | Fabrikantnummer: 61FP6006H | EAN: 4536854335846
Omschrijving
Kleine behuizing, voedingseenheid met relaisuitgang, 24 VAC, 0-4 kO, 8
Het productnummer van de fabrikant is 61FP6006H. Het EAN nummer is 4536854335846. Het interne artikelnummer is 20811761.
Aanvullende informatie
Kleine behuizing, voedingseenheid met relaisuitgang, 24 VAC, 0-4 kO, 8-pins aansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Niveaubewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Meet- en bewakingsrelais
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 38 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 80 mm |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 3 |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Fysisch meetprincipe | Geleidend |
| Hoogte | 49.4 mm |
| Aantal opnemer ingangen | 3 |
| Max. toegestane aanloopvertragingstijd | 0.08 s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0.16 s |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Kleine behuizing voedingseenheid met relaisuitgang 24 vac 0-4 ko 8
Artikelnummer: 20811761
Fabrikantnummer: 61FP6006H
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.