Omron Klemmen blok push-in Aansluitklem, push-in plus, 1.5MM2, awg 28 tot awg 14, 1 om 2, breedte - XW5T0110F
Artikelnummer: 25668981 | Fabrikantnummer: XW5T0110F | EAN: 4548583796287
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0110F. Het EAN nummer is 4548583796287. Het interne artikelnummer is 25668981.
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmen blok push-in
Toon alle producten in deze serie |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Overig |
| Materiaal isolatielichaam | Overig |
| Nom. (meet)stroom In | 13.5 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 1.5 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 55 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 1 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 1.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 1 mm² |
| Breedte | mm |
| Hoogte | mm |
| Diepte | mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Omron KAMRAIL XW5SP1510BL BL
Artikelnummer: 20278976
Fabrikantnummer: XW5T0139D
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 5 overbru
Artikelnummer: 20278978
Fabrikantnummer: XW5T0138F
Omron KAMRAIL XW5SP1510RD RO
Artikelnummer: 20278981
Fabrikantnummer: XW5T0124F
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 2 overbru
Artikelnummer: 20278986
Fabrikantnummer: XW5T0120C
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 4 overbru
Artikelnummer: 20278989
Fabrikantnummer: XW5T0122M
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 2 overbru
Artikelnummer: 20279001
Fabrikantnummer: XW5T0135A
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 4 overbru
Artikelnummer: 20279021
Fabrikantnummer: XW5T0137H
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 3 overbru
Artikelnummer: 20279036
Fabrikantnummer: XW5T0136M
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 3 overbru
Artikelnummer: 20279039
Fabrikantnummer: XW5T0121A
Omron Aansluitklem eindplaat voor 1.5MM2 push-in plus 1 op 2 grijs
Artikelnummer: 20398880
Fabrikantnummer: XW5T0167M
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 5 overbru
Artikelnummer: 20278998
Fabrikantnummer: XW5T0123H
Artikelnummer: 25668981
Fabrikantnummer: XW5T0110F