Omron Klemmenstrook push-inAccessoires Aansluitklem, doorverbindingsbrug, voor 2.5MM2 push-in plus, 4 overbru - XW5T0157B
Artikelnummer: 25668967 | Fabrikantnummer: XW5T0157B | EAN: 4548583796751
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0157B. Het EAN nummer is 4548583796751. Het interne artikelnummer is 25668967.
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Aantal overbrugde klemmen | 4 |
| Rastermaat | 5.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Omron Aardrijgklem groen/geel
Artikelnummer: 20468798
Fabrikantnummer: XW5T0118A
Omron Voet voor g7sa relais 6-polig met led-indicator
Artikelnummer: 21029732
Fabrikantnummer: P7SA8025M
Omron Voet voor g7sa relais 4-polig met led-indicator push-in P
Artikelnummer: 21148879
Fabrikantnummer: P7SA8024A
Omron Klemmen blok push-in Terminal Block, push-in, 2,5 MM2, feed-through, 2 to 2, multi conducto
Artikelnummer: 22727027
Fabrikantnummer: XW5T0194G
Artikelnummer: 25668967
Fabrikantnummer: XW5T0157B