Omron Klemmenstrook push-inAccessoires Aansluitklem, doorverbindingsbrug, voor 4.0MM2 push-in plus, 3 overbru - XW5T0146G
Artikelnummer: 25668979 | Fabrikantnummer: XW5T0146G | EAN: 4548583796645
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0146G. Het EAN nummer is 4548583796645. Het interne artikelnummer is 25668979.
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Blauw |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Aantal overbrugde klemmen | 3 |
| Rastermaat | 6.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Omron Terminal block verbindingsrijgklem 0,2-6MM² eendr. grijs
Artikelnummer: 20394568
Fabrikantnummer: XW5T0107F
Omron Terminal block verbindingsrijgklem 0,2-6MM² eendr. blauw
Artikelnummer: 20394572
Fabrikantnummer: XW5T0113M
Artikelnummer: 25668979
Fabrikantnummer: XW5T0146G