Omron KAMRAIL XW5SP405YL GL - XW5T0163G
Artikelnummer: 25668978 | Fabrikantnummer: XW5T0163G | EAN: 4548583796812
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Aansluitklem, doorverbindingsbrug, voor 4.0mm2 Push-in Plus, 5 overbru
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0163G. Het EAN nummer is 4548583796812. Het interne artikelnummer is 25668978.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, doorverbindingsbrug, voor 4.0mm2 Push-in Plus, 5 overbrugde klemmen, Geel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Aantal overbrugde klemmen | 5 |
| Rastermaat | 6.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron KAMRAIL XW5SP405YL GL
Omron Aardrijgklem groen/geel
Omron Aardrijgklem groen/geel
Omron Aardrijgklem groen/geel
Artikelnummer: 20468800
Fabrikantnummer: XW5T0119M
Huidige product