Omron Klemmenstrook push-inAccessoires Doorverbindingsbrug, 4 MM² push-in plus aansluitklem, 2 overbrugde kle - XW5T0160B
Artikelnummer: 25668985 | Fabrikantnummer: XW5T0160B | EAN: 4548583796782
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Doorverbindingsbrug, 4 mm² Push-in Plus aansluitklem, 2 overbrugde kle
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0160B. Het EAN nummer is 4548583796782. Het interne artikelnummer is 25668985.
Aanvullende informatie
Doorverbindingsbrug, 4 mm² Push-in Plus aansluitklem, 2 overbrugde klemmen, Geel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Rood |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Aantal overbrugde klemmen | 2 |
| Rastermaat | 6.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 32 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Klemmenstrook push-inAccessoires Doorverbindingsbrug, 4 MM² push-in plus aansluitklem, 2 overbrugde kle
Omron Aardrijgklem groen/geel
Omron Aardrijgklem groen/geel
Omron Aardrijgklem groen/geel
Artikelnummer: 20468800
Fabrikantnummer: XW5T0119M
Huidige product
Omron Klemmenstrook push-inAccessoires Doorverbindingsbrug, 4 MM² push-in plus aansluitklem, 2 overbrugde kle
Artikelnummer: 25668985
Fabrikantnummer: XW5T0160B