Omron Klemmenstrook schroef Aansluitklem, schroefaansluiting, 150MM2, awg2/0, 1 om 1, breedte 28 M - XW5T0022C
Artikelnummer: 25668935 | Fabrikantnummer: XW5T0022C | EAN: 4548583794429
Omschrijving
Aansluitklem, Schroefaansluiting, 150mm2, AWG2/0, 1 om 1, breedte 28 m
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0022C. Het EAN nummer is 4548583794429. Het interne artikelnummer is 25668935.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, Schroefaansluiting, 150mm2, AWG2/0, 1 om 1, breedte 28 mm, hoogte 106.1 mm, kleur grijs, TS 35
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook schroef
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 309 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 35 - 150 mm² |
| Montagewijze | DIN-/G-rail TH35/G32 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 60 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Klemmenstrook schroef Aansluitklem, schroefaansluiting, 150MM2, awg2/0, 1 om 1, breedte 28 M
Artikelnummer: 25668935
Fabrikantnummer: XW5T0022C
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.