Omron Klemmenstrook schroef Aansluitklem, schroefaansluiting, 70MM2, awg 6 tot awg 2/0, 1 om 1, BR - XW5T0020G
Artikelnummer: 25668942 | Fabrikantnummer: XW5T0020G | EAN: 4548583794405
Omschrijving
Aansluitklem, Schroefaansluiting, 70mm2, AWG 6 tot AWG 2/0, 1 om 1, br
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0020G. Het EAN nummer is 4548583794405. Het interne artikelnummer is 25668942.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, Schroefaansluiting, 70mm2, AWG 6 tot AWG 2/0, 1 om 1, breedte 24 mm, hoogte 75.1 mm, kleur blauw, TS 35 en TS 32
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook schroef
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Nom. (meet)stroom In | 192 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 10 - 70 mm² |
| Montagewijze | DIN-/G-rail TH35/G32 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 60 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Klemmenstrook schroef Aansluitklem, schroefaansluiting, 70MM2, awg 6 tot awg 2/0, 1 om 1, BR
Artikelnummer: 25668942
Fabrikantnummer: XW5T0020G
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.