Omron VEILIGDEURSCH D4NL0035G - D4NL0035G
Artikelnummer: 21571023 | Fabrikantnummer: D4NL0035G | EAN: 4536854898686
Omschrijving
Omron eindschak m vergrendelingsfunctie, geschikt voor veiligheidsfunctie, met status-indicatie, met vluchtontgrendeling, behuizing overig, 4 contacten als verbreekcon, type vergrendelsluiting ruststroomprincipe, beschermingsgraad (IP) IP67, sluitkracht 1300N,
Het productnummer van de fabrikant is D4NL0035G. Het EAN nummer is 4536854898686. Het interne artikelnummer is 21571023.
Aanvullende informatie
Kunststof, 2NC + 2NC, 24 VDC elektromagnetische vergrendeling, mechanische ontgrendeling, led indicator, G 1/2
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar met vergrendelingsfunctie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheids deur- of vergrendelings
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 4 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Speciale bouwvorm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 0 A |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 3 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 0 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | 0 A |
| Met status-indicatie | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0 A |
| Met vluchtontgrendeling | Ja |
| Uitvoering schakelcontact | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Lengte sensor | 95 mm |
| Sluitkracht | 1300 N |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 55 °C |
| Breedte sensor | 88.5 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.27 A |
| Type vergrendelsluiting | Ruststroomprincipe |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 35.5 mm |
| Nom. spoelspanning magneetaandrijving bij DC | 20.4 - 26.4 V |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product