Omron HEFBOOM 1NC/1NO 10A M1 - D4N 0066C
Artikelnummer: 21571014 | Fabrikantnummer: D4N 0066C | EAN: 4547648034210
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS D4D/N eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen rolhefboom verstelbaar, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP67, schakelfunctie momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting connector M12, 1 contacten als verbreekcon, geschikt voor veiligheidsfunctie,
Het productnummer van de fabrikant is D4N 0066C. Het EAN nummer is 4547648034210. Het interne artikelnummer is 21571014.
Aanvullende informatie
Kunststof, instelbare hefboom met rol, 1NC/1NO (snap action), 10 A, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4D/N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom verstelbaar |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 101.75 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product