Omron INSTELB HEFBOOM VERGR 1NC - D4N 0071M
Artikelnummer: 21571016 | Fabrikantnummer: D4N 0071M | EAN: 4547648034265
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS D4D/N eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen rolhefboom verstelbaar, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP67, schakelfunctie momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting kabelinvoer metrisch, 1 contacten als verbreekcon,
Het productnummer van de fabrikant is D4N 0071M. Het EAN nummer is 4547648034265. Het interne artikelnummer is 21571016.
Aanvullende informatie
Kunststof, instelbare hefboom met rubberen rol, vormvergrendeling, 1NC/1NO (snap action), 10 A, metrisch schroefdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4D/N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom verstelbaar |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 130 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product