Omron EINDSCHK D4N1A2H - D4N 0197M
Artikelnummer: 21583692 | Fabrikantnummer: D4N 0197M | EAN: 4547648035521
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS D4D/N eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen rolhefboom verstelbaar, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) IP67, schakelfunctie geen momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting kabelinvoer Pg, 1 contacten als verbreekcon,
Het productnummer van de fabrikant is D4N 0197M. Het EAN nummer is 4547648035521. Het interne artikelnummer is 21583692.
Aanvullende informatie
Kunststof, instelbare hefboom met rubberenrol, vormvergrendeling, 1NC/1NO (slow action), 10 A, PG 13,5 schroefdraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4D/N
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Lengte sensor | 30 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 3 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom verstelbaar |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.27 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.55 A |
| Schakelfunctie | Gedwongen contact (niet momentgerelateerd) |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -30 - 70 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 130 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product