Omron KABEL XS2FL-M12PVC4A 2M - XS2F5209F
Artikelnummer: 20440507 | Fabrikantnummer: XS2F5209F | EAN: 4548583127227
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR sensor/actorkabel met connector, positie kabeltoevoer veldzijdig schuin (hoek), positie kabeltoevoer boxzijdig schuin (hoek), kabellengte 2m, kabelmantel zwart, 4 polen, kabelmantel polyvinylchloride (PVC), nom. (meet-)stroom In 0.8A,
Het productnummer van de fabrikant is XS2F5209F. Het EAN nummer is 4548583127227. Het interne artikelnummer is 20440507.
Aanvullende informatie
M12 basis connector, 4-Pin, haaks, PVC, schroefverbinding, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 100 mOhm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Nom. (meet)stroom In | 0.8 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product