Omron KABEL XS2FL-M12PVC4S 2M - XS2F5212F
Artikelnummer: 20440509 | Fabrikantnummer: XS2F5212F | EAN: 4548583127272
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR sensor/actorkabel met connector, positie kabeltoevoer veldzijdig recht, positie kabeltoevoer boxzijdig recht, kabellengte 2m, kabelmantel zwart, 4 polen, kabelmantel polyvinylchloride (PVC), nom. (meet-)stroom In 0.8A,
Het productnummer van de fabrikant is XS2F5212F. Het EAN nummer is 4548583127272. Het interne artikelnummer is 20440509.
Aanvullende informatie
M12 basis connector, 4-Pin, recht, PVC, schroefverbinding, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Doorgangsweerstand | 100 mOhm |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Nom. (meet)stroom In | 0.8 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product