Omron Proximity sensors actorkabel 4P M12 15M - XS2F0688D
Artikelnummer: 22401560 | Fabrikantnummer: XS2F0688D | EAN: 4548583435056
Omschrijving
M12 connector, 4-Pin, haaks, PUR, schroefverbinding, 15 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is XS2F0688D. Het EAN nummer is 4548583435056. Het interne artikelnummer is 22401560.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Kabellengte | 15 m |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product