Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Connector, 5-pin, haaks, pur, schroefverbinding, 5 M kabel - XS2F0698A
Artikelnummer: 21139843 | Fabrikantnummer: XS2F0698A | EAN: 4548583435155
Omschrijving
M12 connector, 5-Pin, haaks, PUR, schroefverbinding, 5 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is XS2F0698A. Het EAN nummer is 4548583435155. Het interne artikelnummer is 21139843.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 5 |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -10 - 80 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -10 - 80 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Schuin (gehoekt) |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M12 Connector, 5-pin, haaks, pur, schroefverbinding, 5 M kabel
Artikelnummer: 21139843
Fabrikantnummer: XS2F0698A