Omron M22N indicator plastic flat etched red red 220/230/240V ac push- - A2265110M
Artikelnummer: 20812135 | Fabrikantnummer: A2265110M | EAN: 4549734088046
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL Special Switches Industrial signaallamp, nom. spanning Ue 200 - 240V, lens rood, uitvoering fitting LED, spanningstype AC, met lichtbron, bouwvorm lens rond, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, beschermingsgraad (IP) IP66, gatdiameter 22.3mm,
Het productnummer van de fabrikant is A2265110M. Het EAN nummer is 4549734088046. Het interne artikelnummer is 20812135.
Aanvullende informatie
Switches Industrial
Indicatielamp M22N Ø22, compleet, IP66, licht bolle lens, rood, 220-240 VAC, Push-in plus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Indicatielamp M22N Ø22, compleet, IP66, licht bolle lens, rood, 220-240 VAC, Push-in plus
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Speciale industriele Schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Kleur lens | Rood |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Uitvoering fitting | LED |
| Materiaal frontrand | Overig |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Nom. spanning Ue | 200 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 4X |
| Hoogte opening | 22.3 mm |
| Breedte opening | 22.3 mm |
| Uitvoering lens | Vlak/plat |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron M22N indicator plastic flat etched red red 220/230/240V ac push-
Artikelnummer: 20812135
Fabrikantnummer: A2265110M