Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR Sensor/actorkabel met connector | XS3FLM8PVC4S2M - XS3F0181R
Artikelnummer: 20440506 | Fabrikantnummer: XS3F0181R | EAN: 4548583127081
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR sensor/actorkabel met connector, positie kabeltoevoer veldzijdig recht, positie kabeltoevoer boxzijdig recht, kabellengte 2m, kabelmantel zwart, 4 polen, kabelmantel polyvinylchloride (PVC), nom. (meet-)stroom In 1A,
Het productnummer van de fabrikant is XS3F0181R. Het EAN nummer is 4548583127081. Het interne artikelnummer is 20440506.
Aanvullende informatie
M8 basis connector, 4-Pin, recht, PVC, schroefverbinding, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Met LED indicatie | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron PROXIMITY SENSORS ACCESSORIES PROXIMITY SENSOR Sensor/actorkabel met connector | XS3FLM8PVC4S2M
Artikelnummer: 20440506
Fabrikantnummer: XS3F0181R