Omron Metaal afgedichte plunjer met rol ip67 snap-action 1xwissel 5 A - D4CN1232B
Artikelnummer: 20358294 | Fabrikantnummer: D4CN1232B | EAN: 4536853210199
Omschrijving
Metaal, afgedichte plunjer met rol, IP67, snap-action, 1 x wissel, 5 A
Het productnummer van de fabrikant is D4CN1232B. Het EAN nummer is 4536853210199. Het interne artikelnummer is 20358294.
Aanvullende informatie
Metaal, afgedichte plunjer met rol, IP67, snap-action, 1 x wissel, 5 A, 3 m S-Flex kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars D4C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.4 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 2 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 65.3 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Metaal afgedichte plunjer met rol ip67 snap-action 1xwissel 5 A
Artikelnummer: 20358294
Fabrikantnummer: D4CN1232B