Omron EINDSCHK D4B2111N - D4BN9011G
Artikelnummer: 21583661 | Fabrikantnummer: D4BN9011G | EAN: 4536853207151
Omschrijving
Omron SAFETY PRODUCTS D4B eindschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is D4BN9011G. Het EAN nummer is 4536853207151. Het interne artikelnummer is 21583661.
Aanvullende informatie
Metaal, hefboom met rol, 1 x wissel, G1/2 aansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Veiligheidscomponenten D4B
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Lengte sensor | 62 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.8 A |
| Gedwongen openend | Ja |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.4 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 131.3 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 6P |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product