Omron EINDSCHK PLUNJER 15A METL - ZE 1002R
Artikelnummer: 21500969 | Fabrikantnummer: ZE 1002R | EAN: 4536854254789
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL ZE/ZV eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen stootnok, behuizing kunststof, beschermingsgraad (IP) overig, schakelfunctie momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting kabelinvoer Pg, 1 contacten als wisselconta, behuizing volgens norm overig,
Het productnummer van de fabrikant is ZE 1002R. Het EAN nummer is 4536854254789. Het interne artikelnummer is 21500969.
Aanvullende informatie
Metaal, plunjer, IP65, snap-action, 1 x wissel, 15 A, schroef
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars ZE/ZV
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer Pg |
| Breedte sensor | 25.4 mm |
| Lengte sensor | 86 mm |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 63.7 mm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product