Omron Metaal plunjer met rol haaks ip67 snap-action 1xwissel 10 A - D4MC5039C
Artikelnummer: 20913636 | Fabrikantnummer: D4MC5039C | EAN: 4536853226244
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL D4MC eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen stootnok, behuizing metaal, beschermingsgraad (IP) IP67, schakelfunctie overig, uitvoering elektrische aansluiting kabelinvoer metrisch, 1 contacten als wisselconta, behuizing volgens norm overig,
Het productnummer van de fabrikant is D4MC5039C. Het EAN nummer is 4536853226244. Het interne artikelnummer is 20913636.
Aanvullende informatie
Metaal, plunjer met rol haaks, IP67, snap-action, 1 x wissel, 10 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars D4MC
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Lengte sensor | 70 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 10 A |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Stootnok |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabelinvoer metrisch |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 10 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Breedte sensor | 21.7 mm |
| Schakelfunctie | Overig |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Hoogte van de sensor | 80.4 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 80 °C |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Metaal plunjer met rol haaks ip67 snap-action 1xwissel 10 A
Artikelnummer: 20913636
Fabrikantnummer: D4MC5039C