Omron EINDSCHK D4C1203 - D4CN1203R
Artikelnummer: 21137870 | Fabrikantnummer: D4CN1203R | EAN: 4536853210076
Omschrijving
Omron SWITCHES INDUSTRIAL D4C eindschakelaar, uitvoering van het bedieningselemen rolnok, behuizing metaal, beschermingsgraad (IP) IP67, schakelfunctie momentschakeling, uitvoering elektrische aansluiting met kabel voorgeconfectio, 1 contacten als wisselconta, behuizing volgens norm overig,
Het productnummer van de fabrikant is D4CN1203R. Het EAN nummer is 4536853210076. Het interne artikelnummer is 21137870.
Aanvullende informatie
Metaal, plunjer rol dwars, IP67, snap-action, 1 x wissel, 5 A, 3 m S-Flex kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars D4C
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Breedte sensor | 40 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolnok |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Lengte sensor | 16 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Met kabel voorgeconfectioneerd |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 5 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.4 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 2 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok haaks |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -10 - 70 °C |
| Hoogte van de sensor | 67 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product