Omron INDUSTRIAL RELAYS Other Industrial Relays Schakelrelais | MY202USSV2202-114481 - MY206053F
Artikelnummer: 21585104 | Fabrikantnummer: MY206053F | EAN: 4536854748363
Het productnummer van de fabrikant is MY206053F. Het EAN nummer is 4536854748363. Het interne artikelnummer is 21585104.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriële relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Diepte | 36 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 5 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 176 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 176 - 264 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 21585104
Fabrikantnummer: MY206053F
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.