Omron SCHAKREL MY3 1789H RGU - MY3 1789H
Artikelnummer: 21585108 | Fabrikantnummer: MY3 1789H | EAN: 4536853666415
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS Other Industrial Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is MY3 1789H. Het EAN nummer is 4536853666415. Het interne artikelnummer is 21585108.
Aanvullende informatie
Omron miniatuur relais MY, 3 wisselcontacten, 230 VAC / 5 A, 3-polig, monostabiel, ongepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Diepte | 36 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 3 A |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 176 - 264 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 176 - 264 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product