Omron SCHAKREL MY3 1011G - MY3 1011G
Artikelnummer: 21585106 | Fabrikantnummer: MY3 1011G | EAN: 4536853665739
Omschrijving
Omron INDUSTRIAL RELAYS Other Industrial Relays schakelrelais
Het productnummer van de fabrikant is MY3 1011G. Het EAN nummer is 4536853665739. Het interne artikelnummer is 21585106.
Aanvullende informatie
Omron miniatuur relais MY, 3 wisselcontacten, 24 VDC / 5 A, 3-polig, monostabiel, gepolariseerd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele relais
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Aandrijving, polarisatie | Ongepolariseerd |
| Type schakelcontact | 1-voudig contact |
| Breedte | 21.5 mm |
| Hoogte | 28 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 3 |
| Diepte | 36 mm |
| Met LED indicatie | Nee |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 3 A |
| Nom. stuurspanning bij DC | 19.2 - 26.4 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Insteekaansluiting (Plug-in) |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product