Omron TEMPBEW K8AK-TH12S 1F24UC - K8AK0033M
Artikelnummer: 20510211 | Fabrikantnummer: K8AK0033M | EAN: 4548583402546
Omschrijving
Omron K8AK TH temperatuurmeetrelais, (hxbxd) 100x22.5x90mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 21.6 - 26.4V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 21.6 - 26.4V, nom. spoelspanning Us bij DC 21.6 - 26.4V, type spoelspanning AC/DC, 1 meetkringen,
Het productnummer van de fabrikant is K8AK0033M. Het EAN nummer is 4548583402546. Het interne artikelnummer is 20510211.
Aanvullende informatie
K8AK Bewakingsrelais, 22,5 mm breed, over- of ondertemperatuur, 0 tot 1700 °C/F(minimale instelling 10 °C), type thermokoppelingang, één SPDT
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Temperatuurmeetrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Bewakingsmodules K8AK
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 100 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Diepte | 90 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Breedte | 22.5 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Aantal meetkringen | 1 |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Voedingsspanning bij DC | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 21.6 - 26.4 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product