Omron MBS J7MN9072R 0,4-0,63A - J7MN9072R
Artikelnummer: 21054259 | Fabrikantnummer: J7MN9072R | EAN: 4547648327107
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9072R. Het EAN nummer is 4547648327107. Het interne artikelnummer is 21054259.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 0,4-0,63 A, draaiknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 100 kA |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 98 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 0.18 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. continustroom Iu | 0.63 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 0.18 kW |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 8.2 - 8.2 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 0.4 - 0.63 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product