Omron MBS J7MN9065F 11-17A - J7MN9065F
Artikelnummer: 21048988 | Fabrikantnummer: J7MN9065F | EAN: 4547648327039
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9065F. Het EAN nummer is 4547648327039. Het interne artikelnummer is 21048988.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 11-17 A, drukknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 75 mm |
| Uitvoering van het bedieningselement | Tuimelaar |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Hoogte | 98 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 7.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 7.5 kW |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 20 kA |
| Nom. continustroom Iu | 17 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 221 - 221 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 11 - 17 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product