Omron MBS J7MN9086R 22-32A - J7MN9086R
Artikelnummer: 21049986 | Fabrikantnummer: J7MN9086R | EAN: 4547648327244
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar, (hxbxd) 140x55x144mm, instelbereik overbelastingsbeveilig 22 - 32A, instelbereik onvertraagde kortsluit 416A, faseuitvalgevoelig, uitschakeltechniek thermomagnetisch, nom. continustroom Iu 32A, nom. vermogen bij AC-3,
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9086R. Het EAN nummer is 4547648327244. Het interne artikelnummer is 21049986.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 22-32 A, draaiknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 140 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 12.5 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 144 mm |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 416 - 416 A |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 22 - 32 A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 12.5 kW |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product