Omron MBS J7MN9089C 45-63A - J7MN9089C
Artikelnummer: 21055109 | Fabrikantnummer: J7MN9089C | EAN: 4547648327275
Omschrijving
Omron LOW VOLTAGE SWITCH GEAR J7MN motor protection motorbeveiligingsschakelaar, (hxbxd) 140x55x144mm, instelbereik overbelastingsbeveilig 45 - 63A, instelbereik onvertraagde kortsluit 819A, faseuitvalgevoelig, uitschakeltechniek thermomagnetisch, nom. continustroom Iu 63A, nom. vermogen bij AC-3,
Het productnummer van de fabrikant is J7MN9089C. Het EAN nummer is 4547648327275. Het interne artikelnummer is 21055109.
Aanvullende informatie
Motorbeveiligingsschakelaar, thermische beveiliging 45-63 A, draaiknoptype
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Motorbeveiligingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Laagspanningsmateriaal J7MN Motorbe
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 55 mm |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 140 mm |
| Met geïntegreerd hulpcontact | Nee |
| Faseuitvalgevoelig | Ja |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 63 A |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, AC | 50 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Diepte | 144 mm |
| Uitschakeltechniek | Thermomagnetisch |
| Nom. vermogen bij AC-3, 230 V | 30 kW |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 400 - 400 V |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 45 - 63 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 819 - 819 A |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product